FIRMA NOSEK - obchodní činnost, leasing byla založena 21.5.1991 a již od počátku se zabývala leasingovou činností a prodejem potřeb pro lakýrníky. Naše firma patřila k prvním firmám na českém trhu, která prováděla leasingové obchody. Převážná část leasingových operací byla provedena na nové osobní a malé užitkové automobily. Hned v počátcích se nám na neuspokojeném trhu po spolupráci s několika prodejci podařilo získat celkem výhodnou pozici. Naším krédem bylo a je jednoduchost, rychlost, solidnost, variabilita, jistota, konkurenční podmínky.

Další důležitou činností naší firmy je obchodní zastoupení několika zahraničních a domácích firem, které se zabývají výrobou potřeb a vybavení pro autolakovny, autochemii, olejů a autodoplňků a v neposlední řadě též nátěrových barev na nejrůznější druhy materiálů (více víz. sekce Tikkurila). Naše firma provádí kompletní vybavování lakoven včetně pronájmu míchacích stolic, poradenskou činnost včetně financování formou leasingu. Sortiment je částečně uveden v katalogu a ceníku. Větší investiční akce jako stříkací boxy, přípravná stání, myčky stříkacích pistolí, otočná ramena atd. doporučujeme řešit osobně, případně zašleme obratem konkrétní nabídku.

Zajišťujeme kompletní technickou podporu lakoven vybavených naším stříkacím systémem DEBEER a VALSPAR včetně odborných školení v oblasti nových technologií lakování osobních automobilů.

V roce 1994 byla založena firma NOSEK - LEASING, s.r.o., která převážně z daňových důvodů převzala 95% činnosti od firmy NOSEK - obchodní činnost, leasing.